Avroliqada qrup mərhələsinin iştirakçıları müəyyənləşir (YENİLƏNİR)

Avroliqada qrup mərhələsinin iştirakçıları müəyyənləşir (YENİLƏNİR)

Bu gün Avropa Liqasının pley-off mərhələsinə yekun vurulacaq.

 

Qol.Az-ın məlumatına görə, “Qarabağ” və “Neftçi”nin oyunları ilə yanaşı, daha 29 qarşılaşma baş tutacaq.

Keçiriləcək oyunlardan sonra Avropa Liqasının qrup mərhələsinin bütün iştirakçılarına aydınlıq gələcək. Günün ilk qarşılaşması Moskvada “Lokomotiv” (Moskva, Rusiya) və “Apollon” (Kipr) komandaları arasında baş tutacaq. Son oyunda isə “Rio Ave” (Portuqaliya) öz meydanında Bakı “İnter”ini mübarizədən kənarlaşdıran “Elfsborq” (İsveç) klubunu qəbul edəcək.

Qeyd edək ki, Avropa Liqasının qrup mərhələsinin püşkü sabah, Bakı vaxtı ilə saat 16:00-da atılacaq.

28 avqust

Avropa Liqası, pley-off mərhələsinin cavab oyunları

20:00. “Lokomotiv” (Moskva, Rusiya) – “Apollon” (Kipr) (İlk oyun – 1:1)

21:00. “Metalist” (Ukrayna) – “Rux” (Polşa) (İlk oyun – 0:0)

21:00. “Neftçi” (Azərbaycan) – “Partizan” (Serbiya) (İlk oyun – 2:3)

21:00. “Krasnodar” (Rusiya) – “Real Sosyedad” (İspaniya) (İlk oyun – 0:1)

21:00. “Omonia” (Kipr) – “Dinamo” (Moskva, Rusiya) (İlk oyun – 2:2)

21:15. PAOK (Yunanıstan) – “Zimbru” (Moldova) (İlk oyun – 0:1)

21:45. “Astra” (Rumıniya) – “Lion” (Fransa) (İlk oyun – 2:1)

22:00. “Rostov” (Rusiya) – “Trabzonspor” (Türkiyə) (İlk oyun – 0:2)

22:00. “Hayduk” (Xorvatiya) – “Dnepr” (Ukrayna) (İlk oyun – 1:2)

22:00. “Şaxtyor” (Bolqarıstan) – PSV (Hollandiya) (İlk oyun – 0:1)

22:00. “Şerif” (Moldova) – (İlk oyun – 0:1)

22:30. “Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail) – “Asteras Tripolis” (Yunanıstan) (İlk oyun – 0:2)

22:30. “Tvente” (Hollandiya) – “Qarabağ” (Azərbaycan) (İlk oyun – 0:0)

23:00. “Feyenoord (Hollandiya) – “Zarya” (Ukrayna) (İlk oyun – 1:1)

23:00. “Midtilland” (Danimarka) – “Panatinaykos” (Yunanıstan) (İlk oyun – 1:4)

23:30. “Debretsen” (Macarıstan) – “Yanq Boys” (İsveçrə) (İlk oyun – 1:3)

23:30. “Rapid” (Vyana, Avstriya) – HJK (Finlandiya) (İlk oyun – 1:2)

23:30. “Sparta” (Praqa, Çexiya) – “Zvolle” (Hollandiya) (İlk oyun – 1:1)

23:00. “Sent Etyenn”(Fransa) – “Karabükspor” (Türkiyə) (İlk oyun – 0:1)

23:30. “Torino” (İtaliya) – “RNK Split” (Xorvatiya) (İlk oyun – 0:0)

23:30. “Surix” (İsveçrə) – “Trnava” (Slovakiya) (İlk oyun – 3:1)

23:45. “Borussiya” (Menhenqladbax, Almaniya) – “Sarayevo” (Bosniya və Hersoqovina) (İlk oyun – 3:2)

23:45. “Hall Siti” (İngiltərə) – “Lokeren” (Belçika) (İlk oyun – 0:1)

23:45. “İnter” (İtaliya) – “Styarnan” (İslandiya) (İlk oyun – 3:0)

23:45. “Natsional (Portuqaliya) – “Dinamo” (Belarus) (İlk oyun – 0:2)

23:45. “Tottenhem” (İngiltərə) – AEL Limassol (Kipr) (İlk oyun – 2:1)

23:45. “Vilyareal (İspaniya) – “Astana” (Qazaxıstan) (İlk oyun – 3:0)

00:00. “Brügge” (Belçika) – “Qrasshoppers” (İsveçrə) (İlk oyun – 2:1)

00:00. “Dinamo” (Zaqreb, Xorvatiya) – “Petrolul” (Rumıniya) (İlk oyun – 3:1)

00:00. “Legiya” (Polşa) – “Aktobe” (Qazaxıstan) (İlk oyun – 1:0)

01:15. “Rio Ave” (Portuqaliya) – “Elfsborq” (İsveç) (İlk oyun – 1:2)

COMMENTS